Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Prawdopodobnie druga OII ze zmienionym podświetleniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Prawdopodobnie druga OII ze zmienionym podświetleniem

    panowie panowie powiem tak:

    -przekłamania licznika mam w du... 2-5km/h nie robi mi różnicy-większe spalanie też nie robi mi jakiejść dużej różnicy- na 225 miałem średnie 6 l więc na 235 nich będzie 1l więcej to i tak bedzie dobrze
    -co do mocy- w marcu jadę do rogala więc o to też się nie martwię :P

    reasumując-jeśli wejdą 235 i nic nie będzie obcierać to na pewno zakupię opony 235 :wink:

  • #2
    [O2] Prawdopodobnie druga OII ze zmienionym podświetleniem

    Witam,
    Muszę opowiedzieć o swojej przygodzie. Jechałem sobie kiedyś przez Chełmek i zepsuł mi się przycisk od awaryjnych. Wjechałem więc w pierwszą bramę, aby uzyskać pomoc. W bramie zastałem czterech, wzbudzających zaufanie swoim urokiem, panów, którzy mieli mi pomóc:
    Załączone pliki
    Pozdrawiam,
    Michał

    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

    Komentarz


    • #3
      :wink: hii dobre.... :szeroki_usmiech i fotki też superrr ale przedostatnie zdjęcie to załamka :?
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        Przedostatnią fotę robiłem chyba ze 20 razy, bo mi się ręcę trzęsły jak na to patrzyłem :-) To ostatnie zdjęcie to kiepsko wyszło, bo złe oświetlenie było, ale postaram się wkleić wkrótce kolejne z efektami ich pracy :-)

        Olbrzymie podziękowania dla (kolejność przypadkowa, bo wszyscy ex aequo powinni być wymienieni na pierwszym miejscu):
        Tomaszek za udostępnienie ogródka, garażu, prądu - bawił dowcipami i przyprowadził dziewczęta dusza towarzystwa po prostu

        Nico21 oraz koja86 za doprowadzenie auta do stanu używalności - mimo trzęsących się rąk, bo pić nie mogli, sklecili wszystko do kupy i ŚWIECI!! [nawet na stałe włączyli mi lampkę od airbag'a, ale ponoć to taki lans i laski na to lecą - nie wiem - nie znam się] Chociaż teraz to już sobie mogę sam VCDS'em skasować :-)

        Andrev3 za .... hmmm .... w sumie to za co ... :-) :-) :-) Dzięki Andrev3, który przetarł szlaki modowania poświetlenia odważyłem się i ja! A w ogóle to mój ziom z tego samego miasta - on jest właścicielem drugiej/pierwszej (niepotrzebne skreślić - w zależności od kontekstu) O2 w Polsce z białym podświetleniem. Tylko ma lepiej, bo ma jeszcze lampkę od Superba

        No i to tyle lizania tyłków



        A co do "PROFI JOB", to jeszcze raz niskie ukłony dla nico21 i koja86 - to głównie im należą sie brawa, splendor, zaszczyty, wódka i dziewice 8) To te swojskie chłopaki dierżyli w łapach lutownice, odessawki do cyny i inne urządzenia, których nazw na trzeźwo nie da się wypowiedzieć :-)
        Pozdrawiam,
        Michał

        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

        Komentarz


        • #5
          kropeck...ale fotkę zmienionego podświetlenia w zegarach chyba też zobaczymy :?:
          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

          Komentarz


          • #6
            kropeck, znam ich wszystkich.. ty se sprawdz czy maz silnik na miejscu bo na tym 1 foto widac jak ten w zultej koszulce go wynosi;P:P

            Komentarz


            • #7
              andriu21tg, aaaaa widzisz ..... całego silnika nie gwizdnął, ale w takim razie wiem, gdzie się podziało 15KM spod mojej maski .... cwaniak na raty mi podpierdziela
              Pozdrawiam,
              Michał

              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

              Komentarz


              • #8
                kropeck,
                Garret

                -----------
                Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                Komentarz


                • #9
                  BYŁ SREBRNY "AGRESOR"
                  Była BIAŁE COMBI AZJ 4X4
                  Była CZARNA COMBI ATD 4X4

                  MK IV

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez kropeck
                    wzbudzających zaufanie swoim urokiem
                    hahhhahha

                    ps. Jarek powinienes na stałe w tej kamizelce sie lansować :szeroki_usmiech
                    gachul

                    czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

                    Komentarz


                    • #11
                      kropeck, tego właśnie brakowało
                      Była O1 która uratowała życie Silnik 2.0 APK - BRC Sequent 24
                      Była O1 Kombi 1.9 TDI AHF
                      President Johny II ASC + President
                      Jest Mondeo MK4 1.8 TDCI powered by HEKO

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez gachul
                        ps. Jarek powinienes na stałe w tej kamizelce sie lansować
                        Mody robimy tylko w kamizelkach to takie specjalne kamizelki temperaturowo ochronne na wypadek gdyby ktoś zasłab przy lutowaniu :wink: Co by mu dziury w klacie nie wypaliło :lol:
                        Takie zwykłe Ambiente

                        Komentarz


                        • #13
                          Michał rewelka relacja, wrzuć fotki bo ja swoje mam w wątku o swoim aucie

                          koja86, o słabnięciu przy lutowaniu mi nie mów bo jak sobie przypomnę moje modowanie to az mnie ciarki przechodzą i teraz łzy do oczu napływają od śmiania się :szeroki_usmiech

                          andriu21tg, A Ty myślisz, że skąd by się wzięła jakaś moc pod moją maską? Tylko z koników kradzionych po sztuce od Michała

                          I polecam chłopaków do modowania, oraz oczywiście miejscówkę u Tomka :diabelski_usmiech
                          RENT COMPLEX

                          DACAR.team

                          Komentarz


                          • #14
                            REWELACJA !!! :szeroki_usmiech

                            [ Dodano: Nie 25 Paź, 09 00:28 ]
                            nic dodać nic ująć...

                            Komentarz


                            • #15
                              Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Ponieważ nie jestem fotografem, zdjęcia nie oddają całego "piękna" białego podświetlenia. Wyszło jakieś takie troszkę szare niż białe - faktycznie jest to ostrzejszy biały niż na zdjęciu, co widać na fotce gdzie widać cały przód [P1020967.jpg] :-) różnice między wyświetlaczami (radio, climatronic) tworzy kąt pod jakim są ustawione te wyświetlacze. Na żywo wygląda to o niebo lepiej
                              Załączone pliki
                              Pozdrawiam,
                              Michał

                              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                kropeck ... :P ... super :!:
                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                Komentarz


                                • #17
                                  Takie dwie malo wyrazne fotki, jak jeszcze cos kiedys dokoncze to wkleje lepsze :twisted:
                                  Załączone pliki
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Qrka wodna ale mnie kusi to bialo czerwone podswietlanie :szeroki_usmiech
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Maicroft, mnie się bardziej podoba wersja z wyłącznie białymi cyframi na obrotomierzu, jak jest u kropecka.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        fernando, Wariantow musi byc kilka, nie moze byc przciez wszystko tak samo zrobione :twisted:

                                        Ja tylko musze przerobic regulator natezenia swiatla, bo mam duzo jasniejsze diody i jednak na min swieci to tak jak powinno na max. Ale juz od dwoch miesiecy nie moge sie za to zabrac.
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Maicroft
                                          fernando, Wariantow musi byc kilka, nie moze byc przciez wszystko tak samo zrobione :twisted:
                                          Co racja to racja. A będzie kiedyś jakiś tutorial, jak zmienić podświetlenie krok po kroku? Na Śląsk mi trochę daleko, a uczenie się na własnych błędach nie jest moim ulubionym zajęciem...

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Gdyby ktoś się zdecydował na niebiesko-czerwone podświetlenie, to czekamy na chętnych :-)
                                            Pozdrawiam,
                                            Michał

                                            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez kropeck
                                              Gdyby ktoś się zdecydował na niebiesko-czerwone podświetlenie, to czekamy na chętnych :-)
                                              Ja się zastanawiam ale będę sam robił :diabelski_usmiech tylko jeszcze nie zdecydowałem do końca jakich kolorów użyć . Albo wszystko na czerwono albo dodam niebieskie zegary i radio. Może ktoś by zrobił wirtualny projekt z różnymi zestawieniami kolorów :P
                                              Daniel

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X